Zamówienie 50 fotoksiążek

Otrzymałem dostawę 50 dużych fotoksiążek A4 w twardej oprawie i zachwyciłem się wyglądem! Jedwabisty papier jest piękny i tworzy ostre obrazy, a kolory naprawdę są naasycone. Początkowo zacząłem używać oprogramowania internetowego, ale znalazłem narzędzia ograniczające się do tego, co chciałem zrobić, a zamiast tego użyłem pobranego ściągniętego darmowego programu do fotoksiążki, który ma o wiele więcej funkcji.

Pracownicy firmy przyjmującej zlecenie byli bardzo kompetentni i oferowali wiele przydatnych wskazówek, takich jak wstępne sortowanie zdjęć, które chciałem wykorzystać i korzystanie z narzędzia do ulepszania zdjęć, które działa bardzo dobrze. Początkowo byłem zaniepokojony mając na względzie dużą ilość zamawianych fotoksiążek ale uspokojono mnie że zostanie zrobiona jedna sztuka do wglądu. Jeśli wszystko będzie ok to zostaną wyprodukowane wszystkie pozostałe. Tak też się stało.

Otrzymałem świetną cenę na całe zlecenie, a moja umowa obejmowała wysyłkę, która była szybka – zamówiona w czwartek i otrzymana w następną środę! Pracuję nad moim kolejnym projektem teraz i jeszcze kilka przed nami.